Contactpersonen

Twentse Kracht kan alleen voortbestaan in nauw contact met alle deelnemende organisaties en daarom is er binnen iedere deelnemende organisatie een contactpersoon waarmee wij regelmatig contact hebben.

Hieronder zie je een overzicht van de contactpersonen. Heb je een algemene vraag over Twentse Kracht dan kun je eventueel terecht bij de contactpersoon van je organisatie.

Uiteraard zijn de medewerkers van het platform: Aukje, Jorien, Marieke en Barbara, het eerste aanspreekpunt voor al je vragen.

Gerdy Koers-Klein Immink

Organisatie:
gemeente Twenterand

E-mailadres:
g.koers@twenterand.nl

Yvette Breukers-Niekamp

Organisatie:
gemeente Enschede

E-mailadres:
y.breukers-niekamp@enschede.nl

Annemarie Wijtenhorst

Organisatie:
gemeente Rijssen-Holten

E-mailadres:
a.wijtenhorst@rijssen-holten.nl

Wendy Bolten

Organisatie:
Regio Twente

E-mailadres:
w.bolten@regiotwente.nl

Ceciel Brons

Organisatie:
Regio Twente

E-mailadres:
c.brons@regiotwente.nl

Alide Oude Egbrink

Organisatie:
gemeente Hengelo

E-mailadres:
a.oudeegbrink@hengelo.nl

Stefanie Bode

Organisatie:
gemeente Hof van Twente

E-mailadres:
s.bode@hofvantwente.nl

Hans Punt

Organisatie:
Gemeentelijk Belastingkantoor Twente

E-mailadres:
h.punt@gbtwente.nl

Chantal Borggreve

Organisatie:
Stadsbank Oost Nederland

E-mailadres:
c.borggreve@stadsbankoostnederland.nl

Manon Fontijn

Organisatie:
SWB Midden Twente

E-mailadres:
m.fontijn@swbmiddentwente.nl

Martien Weerink

Organisatie:
gemeente Borne

E-mailadres:
cm.weernink@borne.nl

Annet Guns

Organisatie:
gemeente Oldenzaal

E-mailadres:
po@oldenzaal.nl

Wilma Richters-Boelens

Organisatie:
gemeente Haaksbergen

E-mailadres:
w.richters@haaksbergen.nl

Marlies Bodewes

Organisatie:
Waterschap Vechtstromen

E-mailadres:
m.bodewes@vechtstromen.nl

Mariska ter Brugge

Organisatie:
gemeente Hellendoorn

E-mailadres:
m.ter.brugge@hellendoorn.nl

Anneke Kuiper

Organisatie:
Noaberkracht

E-mailadres:
a.kuiper@noaberkracht.nl

Daniëlle Hessel-Lohuis

Organisatie:
Provincie Overijssel

E-mailadres:
D.Lohuis@overijssel.nl

Onze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor informatie over ons cookiebeleid en privacy statement. Accepteer om toestemming te geven voor het plaatsen van cookies.Accepteer cookies