Contactpersonen

Hieronder tref je alle contactpersonen aan van de deelnemende organisaties van Twentse Kracht.

Heb je vragen over Twentse Kracht, de Twentse School, Trainees of een sessie of event, dan kan je als eerste bij de contactpersoon van jouw organisatie terecht.

Mocht hij of zij je geen antwoord kunnen geven op je vraag, dan staan Aukje, Jorien, Marieke en Barbara – de medewerkers van ons platform–  je uiteraard graag te woord.

Gerdy Koers-Klein Immink

Organisatie:
gemeente Twenterand

E-mailadres:
g.koers@twenterand.nl

Yvette Breukers-Niekamp

Organisatie:
gemeente Enschede

E-mailadres:
y.breukers-niekamp@enschede.nl

Annemarie Wijtenhorst

Organisatie:
gemeente Rijssen-Holten

E-mailadres:
a.wijtenhorst@rijssen-holten.nl

Wendy Bolten

Organisatie:
Regio Twente

E-mailadres:
w.bolten@regiotwente.nl

Ceciel Brons

Organisatie:
Regio Twente

E-mailadres:
c.brons@regiotwente.nl

Alide Oude Egbrink

Organisatie:
gemeente Hengelo

E-mailadres:
a.oudeegbrink@hengelo.nl

Stefanie Bode

Organisatie:
gemeente Hof van Twente

E-mailadres:
s.bode@hofvantwente.nl

Hans Punt

Organisatie:
Gemeentelijk Belastingkantoor Twente

E-mailadres:
h.punt@gbtwente.nl

Chantal Borggreve

Organisatie:
Stadsbank Oost

E-mailadres:
c.borggreve@stadsbankoostnederland.nl

Onze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor informatie over ons cookiebeleid en privacy statement. Accepteer om toestemming te geven voor het plaatsen van cookies.Accepteer cookies